Wsparcie działań Fundacji

Jeśli podoba Wam się to co robimy i chcielibyście wesprzeć nasze działania, to zachęcamy do przekazania darowizny na cele statutowe Fundacji. W ramach podziękowania przygotowaliśmy następujące gadżety.

Archeologiczny magnes

Magnes w kształcie zapinki pięciopalczastej wykonany z drewna.

Zapinki przez wieki służyły do spinania szat. Nasz magnes jest wzorowany na egzemplarzu, który znaleźliśmy podczas wykopalisk w Wólce Prusinowskiej w 2017 roku. Takie formy z “paluszkami” pojawiają się na Mazurach w V-VII w. n. e.  Prezentowany wzór nie jest jedyny w naszej kolekcji! 🙂

Prezent za wsparcie nas kwotą min. 10 zł.

Archeologiczne puzzle

5-elementowe puzzle z drewna imitujące fragmenty potłuczonego naczynia z przeszłości.

Ceramika jest jednym z najpopularniejszych zabytków masowych odkrywanych podczas wykopalisk archeologicznych. Rzadko jednak odnajdujemy całe naczynia. Puzzle dadzą Wam możliwość wcielenia się w rolę archeologa-konserwatora i odtworzenia na własnej lodówce modelu bałtyjskiego garnka z uchem kastetowym.

Prezent za wsparcie kwotą min. 20 zł.

Jak zdobyć gadżety i wesprzeć nasze działania?

1. Przelej wybraną kwotę na konto naszej Fundacji:
Fundacja Terra Desolata
ul. Rembrandta 6, lok. 20
03-531 Warszawa
Nr konta (Volkswagen Bank Polska): 63 2130 0004 2001 0918 5588 0001

Za wsparcie nas kwotą minimum 10 zł otrzymasz magnes w kształcie zapinki pięciopalczastej. Najniższa kwota przelewu, żeby otrzymać puzzle to 20 zł. Przesyłka polecona Pocztą Polską to koszt 7 zł. Wybierając opcję przesyłki w tytule przelewu podaj adres, pod który wyślemy wybrany gadżet.
Możliwy jest również odbiór osobisty w Warszawie lub Augustowie. Aby odebrać upominki osobiście skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

W tytule przelewu wpisz ”wspieram Fundację”.

2. Ciesz się upominkiem i obserwuj nasze działania 🙂