Skip to main content

ZAJĘCIA ONLINE

Ostatnie czasy zmuszają nas do częstszego siedzenia w domu. Nie musi to jednak oznaczać nudy! W dobie spotkań online wychodzimy naprzeciw potrzebom edukacyjnym – przenosimy warsztaty do sieci! Jeśli nie chcesz włączać dziecku kolejnej bajki ani transmisji, gdzie będzie tylko biernym obserwatorem – wybierz nasze warsztaty. To interaktywne spotkanie, podczas którego rozmawiamy, rozwiązujemy zagadki i kreatywnie się bawimy! Zajęcia indywidualne oraz dla grup. Zapraszamy szkoły, przedszkola oraz uczniów edukacji domowej!

Tematy naszych zajęć:

1. Co w ziemi piszczy?

Wcielamy się w rolę archeologa i wspólnie poszukujemy skarbów! Sprawdzamy, na czym polegają wykopaliska i co można odnaleźć w ziemi.

2. Jaskinie, mamuty i krzemienie

Warsztaty na temat epoki kamienia – o prehistorycznych zwierzętach, narzędziach wykonywanych z drewna, krzemienia i kości oraz malowanych jaskiniach

3. Park Jurajski: historia prawdziwa

Wędrówka przez historię Ziemi – od amonitów, przez gigantyczne ważki po uwielbiane przez dzieci dinozaury!

4. Rycerze i zamki

Jak wyglądało życie rycerzy, jak wyglądały ich domy? I jaką drogę trzeba było pokonać żeby takim zostać?

5. W pracowni alchemika

Spróbujmy wcielić się w dawnych alchemików, zobaczyć początki dzisiejszej nauki i razem wykonać kilka eksperymentów.

JAK TO DZIAŁA?

Łączymy się za pomocą Google meet na 40-minutowe spotkanie. Maksymalny limit uczestników podczas pojedynczych zajęć to 15 osób – dzięki temu możemy efektowniej działać i rozmawiać. Wraz z linkiem do spotkania wyślemy też listę pomocy, które dzieci powinny przygotować, aby jeszcze lepiej wykorzystać zajęcia (kartki, kredki, długopis itp.) Po zajęciach wysyłamy dodatkowy pakiet materiałów: kolorowanek, zagadek i gier do samodzielnego montażu, które poprzez zabawę pomogą utrwalić wiadomości!

ZAINTERESOWANI?

Wyślijcie wiadomość przez formularz kontaktowy, Facebook lub telefonicznie: 511 169 141 (Monika Radzikowska)